۱۰ فواید لیزر موهای زائد + حفظ جوانی و زیبایی پوست با لیزر!

|
|
10 فواید لیزر موهای زائد + حفظ جوانی و زیبایی پوست با لیزر!
فواید لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد (Benefits of laser hair removal) تنها از بین بردن موهای اضافه بدن به طور دائمی نیست. بلکه این روش باعث می‌شود تا پوستی شفاف‌تر و نرم‌تر داشته باشید. همچنین لیزر رویش موهای رشد نکرده را کاهش می‌دهد. البته تا حدودی هم باعث کلاژن سازی پوست و در نتیجه جوان سازی پوست‌ می‌شود‌. یکی دیگر از فواید لیزر موهای زائد استفاده آسان و سریع از این روش است. مهم‌تر اینکه لیزر موهای زائد برای تمام قسمت‌های بدن قابل استفاده است‌. اگر تمایل دارید با فواید دیگر لیزر موهای زائد آشنا شوید ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

۱۰ فواید لیزر موهای زائد

لیزر موهای اضافه بدن جایگزین بسیار خوبی برای اصلاح، نخ انداختن، وکس کردن و شیوه‌های دیگر اپیلاسیون است. چون لیزر موهای زائد فواید زیادی دارد که در ادامه به برخی از این فواید اشاره خواهیم کرد.

صرفه جویی در زمان

روش لیزر کردن موهای اضافه بدن خیلی سریع و آسان است. پس یکی از فواید لیزر موهای زائد صورت و سایر بخش‌های بدن این است که مدام مشغول به اصلاح کردن صورت و یا بدن نیستید.

۱۰ فواید لیزر موهای زائد

صرفه جویی در هزینه

اگر چه هزینه لیزر موهای زائد در ابتدای کار بالا به نظر می‌آید. اما اگر در بلند مدت هزینه خرید مواد اپیلاسیون، پودرهای بهداشتی، کرم های مو بر و غیره را با هزینه لیزر مقایسه کنید خواهید فهمید که یکی از فواید لیزر موهای زائد بیکینی و سایر قسمت‌های بدن کم هزینه بودن لیزر نسبت به سایر روش‌ها است.

از بین رفتن موهای زیرپوستی

همیشه با اصلاح کردن برخی قسمت‌های بدن مثل موهای پا شاهد موهای زیر پوستی و عفونی هستید. اما نگران نباشید با لیزر درمانی و زیبایی دیگر خبری از موهای پیچ خورده و زیر پوستی نیست‌.

لیزر درد ندارد

انجام لیزر موهای زائد بدن درد بسیار کمی شبیه به خارش دارد. پس دیگر مجبور نیستید تا درد موم انداختن و یا نخ انداختن را تحمل کنید. زیرا یکی از فواید لیزر موهای زائد زیر بغل و سایر نقاط حساس بدن این است که بدون درد انجام می‌شود.

روشی سالم و موثر

مطمئن باشید مهم‌ترین فواید لیزر موهای زائد بی‌خطر بودن آن نسبت به برخی سیستم‌های نوری با پالس های شدید است.

اثرگذاری زیاد

بدون شک این روش درمانی جزو مؤثرترین روش های حذف موهای زائد است که ماندگاری بسیار بالایی نسبت به روش های دیگر دارد.

۱۰ فواید لیزر موهای زائد

حداقل عوارض جانبی

شاید بارها تجربه کرده باشید که بعد از اصلاح کردن، موم انداختن و یا وکس کردن دچار حساسیت، التهاب و یا جوش‌های زیادی می‌شوید. در حالی که یکی از فواید لیزر موهای زائد حفظ سلامت، شادابی و زیبایی پوست بدن است. خصوصاً با پیشرفت های زیادی که در دستگاه های لیزر به وجود آمده است عارضه‌های جانبی مثل خارش و قرمزی بعد از تمیز کردن موهای زائد بدن به حداقل رسیده است.

زیبایی پوست

لیزر درمانی چون جوش‌های آکنه را کم می‌کند و باعث تحریک کلاژن سازی در سطح پوست می‌شود. پس قطعاً فواید لیزر برای جوش صورت بسیار زیاد است و از طرفی زیبایی پوست‌ بدن را چندین برابر خواهد کرد.

درمان دقیق

از بین بردن موهای زائد برخی قسمت‌های بدن مثل بین دو ابرو یا کناره‌های ریش نیاز به دقت بالایی دارد. بنابراین یکی از فواید لیزر موهای زائد دقت بالای دستگاه لیزر در تمیز کردن برخی قسمت‌های بدن است.

رفع دائمی موهای زائد

همه ما می‌دانیم که بعد از اصلاح، وکس کردن و هر نوع شیوه اپیلاسیون باید منتظر رویش مجدد موهای زائد باشیم. در حالی که اصلی ترین فواید لیزر موهای زائد (Benefits of laser hair removal) بدن خداحافظی با موهای اضافه بدن برای همیشه است.

سخن پایانی

امروزه استفاده از دستگاه های مدرن لیزر برای از بین بردن موهای زائد یک گزینه عالی است. چون هیچ کسی به لیزر حساسیت ندارد از طرفی هر شخصی با هر نوع رنگ پوست، جنس، نژاد و هر سنی می‌تواند از فواید لیزر موهای زائد بهره‌ ببرد. البته بهتر است برای رسیدن به نتایج مطلوب، بدن شما از لحاظ هورمونی به حالت پایداری رسیده باشد. بنابراین بهتر است در سنین کمتر از ۱۸ سال و یا در زمان بارداری و شیردهی لیزر انجام ندهید.

اگر تصمیم دارید لیزر موهای زائد بدنتان را با جدیدترین دستگاه و پیشرفته ترین‌ تکنیک‌ها انجام دهید ما به شما کلینیک زیبایی هورسام را پیشنهاد می‌دهیم. چون این مجموعه با بهره‌مندی از یک تیم متخصص و مجرب کلیه خدمات زیبایى را به صورت نوین و تضمینی ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات