صفر تا صد نکات زاویه سازی صورت و تزریق ژل زاویه فک

|
|
صفر تا صد نکات زاویه سازی صورت و تزریق ژل زاویه فک
زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت از طریق تزریق ژل زاویه فک نقش مهمی در زیبایی و جوانسازی چهره و حتی اصلاح کردن زاویه بینی دارد. مطمئناً این روش زیبایی باعث می‌شود تا غبغب از بین برود و چانه حالت خوش فرم تری پیدا کند. در حقیقت زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل یک روش غیر تهاجمی است که بدون هیچ گونه درد و خونریزی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود‌. ‌ پس زاویه سازی صورت به راحتی حالت صورت را به شکل V درآورده و چهره جذاب‌تری را به شما بدهد. به همین دلیل امروزه زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل محبوبیت زیادی در بین خانم‌ها و آقایان پیدا کرده است.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت که به آن‌ مادلینگ چهره هم گفته می‌شود یک نوع روش درمانی و زیبایی غیر تهاجمی است که باعث تغییراتی روی فک می‌شود‌. در این روش فک صورت کشیده‌تر می‌شود و حالتی شبیه V پیدا می‌کند. از این رو زاویه سازی کردن صورت نیز فک را کوچک‌تر نشان می‌دهد. در نتیجه صورت لاغرتر شده و گونه‌ها برجسته‌تر می‌شوند‌. فراموش نکنید که این عمل فقط جنبه زیبایی ندارد بلکه افرادی که بر اثر حادثه یا حتی به صورت مادرزادی مشکلی در فک آن‌ها به وجود آمده است می‌توانند با تزریق ژل زاویه فک مشکل خود را برطرف کنند.

زاویه سازی صورت چیست؟

انواع روش زاویه سازی صورت

امروزه زاویه سازی کردن صورت با استفاده از روش‌های مختلفی انجام می‌شود‌.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

تزریق ژل برای زاویه سازی کردن صورت یک عمل غیر جراحی است که تنها با تزریق فیلرهای هیالورونیک انجام می‌شود‌‌. معمولاً ماندگاری آن بین ۶ الی ۳۶ ماه است.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

برای زاویه دار کردن فک و صورت به غیر از تزریق ژل می‌توانید از تزریق چربی هم استفاده کنید. پزشکان برای انجام این روش از چربی های اضافه بدن کمک می‌گیرند و به نواحی مختلف صورت تزریق می‌کنند.

زاویه سازی صورت گرد

دقت کنید زیبایی هر شخصی در گام اول به فرم کلی صورت فرد بستگی دارد. پس اگر احساس می‌کنید که صورت گرد و مربعی شکلی دارید که اجزای آن نامتقارن است قطعاً تزریق ژل زاویه فک، شکل کلی صورت شما را تغییر می‌دهد. چون‌ این روش گونه‌هایتان را برجسته‌تر می‌کند و خط فک صورت شما را تیزتر نشان می‌دهد. در نتیجه ظاهری جذاب‌تر و جوان‌تر پیدا می‌کنید. شما این تغییر محسوس را می‌توانید در عکس زاویه فک دخترانه با عکس چهره خود مشاهده کنید. تنها معایب زاویه سازی صورت شل شدگی پوست بعد از اتمام ماندگاری ژل است که برای رفع آن باید مجدداً ژل تزریق کنید.

انواع روش زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت کشیده و لاغر

اصولاً هیچ خانمی دوست ندارد که صورتی کشیده و چهره‌ای لاغر داشته باشد. زیرا زاویه خانم‌های خوش چهره و زیبا حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ درجه است. بنابراین زاویه تند فک و داشتن گونه‌های برجسته نقش مهمی در زیباتر کردن صورت‌های کشیده دارد. پس اگر صورتی لاغر و کشیده دارید بهتر است با استفاده از تزریق ژل زاویه فک شکل واقعی فک خود را تغییر دهید تا فرم گونه‌ها و بینی شما بهتر و جذاب‌تر دیده شود. شما می‌توانید قبل از هر گونه اقدامی زیبایی عکس زاویه سازی صورت کشیده را با چهره خود تطابق دهید.

سخن پایانی

اگر از اندازه چانه و فرم صورت خود رضایت کافی را ندارید. یا اینکه احساس می‌کنید فک شما به شکل نامتقارن است و شکل نازیبایی دارد. بهتر است با کمک تزریق ژل زاویه فک و زاویه سازی صورت بهترین شکل را به چهره خود بدهید. البته یادتان باشد تزریق ژل زاویه سازی فک فقط باید توسط پزشکان متخصص در کلینیک‌های معتبر انجام شود. چون اگر تزریق ژل زاویه فک به درستی انجام نشود باعث افتادگی بیشتر پوست صورت و همچنین تغییر حالت چهره شما خواهد شد.

به همین منظور کلینیک زیبایی هورسام این روش درمانی را با مناسب ترین روش و کمترین عوارض انجام می‌دهد‌. البته شما می‌توانید به غیر از تزریق ژل در کلینیک زیبایی هورسام از خدمات دیگری مثل هایفوتراپی، مزوتراپی و انجام انواع لیزر موهای زائد با مناسب ترین قیمت بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات