تزریق بوتاکس پیشانی بهترین راه رفع چین و چروک های پیشانی

|
|
تزریق بوتاکس پیشانی بهترین راه رفع چین و چروک های پیشانی
تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس پیشانی (Botox injections for the forehead) باعث بازیابی جوانی و رفع چین و چروک در نواحی مختلف پیشانی می‌شود‌. در واقع بوتاکس به مدت ۳ تا ۴ ماه خاصیت کشسانی پوست را بالا می‌برد و سبب زیباتر شدن چهره شما خواهد شد. پس اگر به دنبال روشی سریع و آسان برای از بین بردن خطوط پیشانی و جوان‌تر شدن صورت خود هستید. مطمئناً تزریق بوتاکس پیشانی بهترین راهکار است. این روش تأثیر زیادی روی جوانسازی پوست صورت خانم‌ها و آقایان دارد. به همین دلیل امروزه بیشتر برای رفع مشکلات پوستی پیشانی خصوصاً رفع چروکیدگی و خطوط عمیق بین دو ابرو و اطراف چشم از بوتاکس استفاده می‌شود.

تزریق بوتاکس پیشانی چگونه انجام می‌ شود؟

در روش درمانی بوتاکس یک نوع سم مخصوص به نام بوتولینوم با استفاده از یک سوزن بسیار نازک به برخی عضله‌های پیشانی تزریق می‌شود. این سم به طور موقت عضلات هدف را فلج می‌کند. همچنین باعث کشیده شدن پوست در نواحی مختلف پیشانی می‌شود. در نتیجه عضلات پیشانی به طور ناخودآگاه جمع و منقبض نمی‌شوند‌. بنابراین شما در هر حالتی پیشانی صاف و بدون چین و چروکی خواهید داشت. البته باید بنابر صلاحدید پزشک متخصص سم بوتولینوم به نقاط مشخص شده‌ای تزریق شود تا ماده بوتاکس به نواحی دیگری مثل پلک راه پیدا نکند.

تزریق بوتاکس پیشانی چگونه انجام می‌ شود؟

تزریق بوتاکس پیشانی چند روز بعد اثر می‌ کند؟

از لحظه‌ای که مواد بوتاکس به عضله‌های پیشانی تزریق می‌شود حدود ۳ تا ۷ روز طول می‌کشد تا سم بوتولینوم اثرات مثبت خود را روی نواحی مختلف پیشانی نشان دهد‌‌. البته در برخی افراد به علت عمق زیاد چین و چروک پیشانی این مدت متفاوت است و شاید تا ۲ هفته هم طول بکشد. اما پس از گذشت ۲ هفته از بوتاکس که به طور کلی اثر تزریق خود را نشان داد شاید نیاز باشد تا در برخی نواحی مجدداً سم بوتولینوم تزریق شود. چون تزریق بوتاکس باعث آرام شدن عضله‌های پیشانی می‌شود. پس طبیعتاً این امر باید به مرور زمان خود را نشان دهد تا جوانسازی پوست نتیجه بهتری داشته باشد.

 

تزریق بوتاکس پیشانی درد دارد؟

از آنجایی که تزریق بوتاکس فقط چند دقیقه زمان می‌برد‌. همچنین برای انجام این روش زیبایی پزشک متخصص با استفاده از یک سوزن ریزی حجم مشخصی از سم بوتولینوم را به عضلات خاصی تزریق می‌کند پس بوتاکس هیچ دردی ندارد‌ تنها درد جزئی آن مربوط به وارد شدن سوزن بسیار نازک به درون پوست است. به همین دلیل در بیشتر اوقات برای بوتاکس نیازی به بی‌حسی نیست و درد آن برای خانم‌ها و آقایان قابل تحمل است. بنابراین این روش درمانی در کوتاه‌ترین زمان بدون هیچ عوارض جدی تنها در مطب پزشک متخصص انجام می‌شود.

تزریق بوتاکس پیشانی درد دارد؟

تزریق بوتاکس پیشانی در بارداری و شیردهی

اگر باردار هستید و یا اینکه نوزادی را شیر می‌دهید بهتر است تزریق بوتاکس را انجام ندهید‌. چون حوزه پزشکی هیچ اطلاعاتی در رابطه با اثرات منفی بوتاکس روی جنین و یا نوزادان شیرخوار به دست نیاورده است‌. پس به شما توصیه می‌کنیم برای تزریق بوتاکس پیشانی (Botox injections for the forehead) در شیردهی و یا تزریق سم بوتولینوم در وضعیت بارداری حتماً با یک پزشک متخصص در کلینیک زیبایی معتبر مشورت کنید.

سخن پایانی

امروزه عوامل زیادی باعث ایجاد چین و چروک روی سطح پوست به خصوص در قسمت پیشانی می‌شود. اگر چه تغذیه سالم در مرور زمان به شما کمک می‌کند تا این چین و چروک‌ها برطرف شوند. حتی از بین بردن چروک پیشانی با ماساژ امکان‌پذیر است‌. ولی تزریق بوتاکس در مدت زمان کوتاهی به طور مستقیم عضلات پیشانی را مورد هدف قرار می‌دهد. سپس با ماندگاری زیادی باعث جوانسازی پوست صورت و صاف شدن پوست پیشانی شما می‌شود.

البته برای رفع دائمی چروک پیشانی بهتر است از تکنیک‌های جدید پزشکان متخصص در کلینیک زیبایی هورسام کمک بگیرید. چون کلینیک زیبایی هورسام با بهره‌مندی از یک تیم متخصص و مجرب در زمینه ارائه کلیه خدمات جراحى، زیبایی، لیزر و تزریق بوتاکس با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه‌ها با هدف ارائه خدمات زیبایى به صورت نوین آماده خدمت رسانى به هموطنان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات